AKTUALITY

semináře, události, workshopy, projekty, informace

Individuální doprovázená pouť 

Probíhá bez omezení. Místo i čas dle osobní domluvy. Na přání lze kombinovat s prací na mandale, nebo deníkové mandale.


Doprovázená skupinová pouť, květnové čtvrtky

Každý čtvrtek v 8:30 hodin sraz v Adamově (Adamov Zastávka). Trasa Adamov - Křtiny, cca 10 km. Probíhá za každého počasí. Přidat se může kdokoliv, kdo hledá podaný prostor např. pro:

  • vystoupení z koloběhu všedních dní
  • zpomalení
  • bosou chůzi
  • sdílení příběhů
  • hledání nových úhlů pohledu na to, co žijeme
  • propojení s Přírodou a její ozvěny

Přihlášení předem na email mandalyvnas@gmail.com. Cena není stanovena. Upřednostňuji možnost nový zážitek ocenit formou DARu. Koná se pouze za příznivé epidemiologické situace.


Návod na výrobu sandálů HUARACHE

Oblíbené dílny na výrobu sandálů Huarache se letos na jaře kvůli epidemiologické situaci nemohou konat. Tak alespoň dávám k dispozici návod, abyste si tichošlápky mohli vyrobit doma. Je to můj nejoblíbenější model. Kdyby se vám postup zdál moc náročný, neklesejte na mysli, úplně nejlepší je chodit bosky úplně.

KONTAKT: 

Sledujte také FACEBOOK:

Jaro je právě v rozpuku. Vyrážíme na pouť. Cesta svižně ubíhá stejně jako slova a myšlenky, které přelétají z minulosti do budoucnosti, od všedních událostí po životní těžkosti. Přírodní kulisa je rozmazaná, hledíme jen na cestu pod nohama.

Mandalový výtvarný projekt navazuje na podzimní akci "Když dva dělají totéž, není to totéž", které se zúčastnilo 130 lidí z Blanska a okolí. V projektu Volume 2 pokračujeme s novými omalovánkami i novým zadáním. Účastí na projektu tvoříte prostor pro takové to domácí ladění. "Kdy jindy, když ne teď" se na chvíli zastavit, vzít do ruky pastelky a...

Nedávno uplynul rok, co se v České republice objevil kovid. Po několikáté zažíváme omezení dané nouzovým stavem. Přesto i v této době lidé v Blansku hledají cesty k žití. Stačí se ohlédnout.