Kdy jindy, když ne teď.

30.05.2021

Mandalový výtvarný projekt navazuje na podzimní akci "Když dva dělají totéž, není to totéž", které se zúčastnilo 130 lidí z Blanska a okolí. V projektu Volume 2 pokračujeme s novými omalovánkami i novým zadáním. Účastí na projektu tvoříte prostor pro takové to domácí ladění. "Kdy jindy, když ne teď" se na chvíli zastavit, vzít do ruky pastelky a při vybarvování na sebe nechte působit zadané téma. 

POKYNY K VÝTVARNÉMU PROJEKTU

Projekt je určen pro dospělé i děti od 5ti let věku.

Projekt probíhá v červnu. Poslední termín pro odevzdání je 30.6.2021.

Malé mandalové omalovánky s 47 různými motivy jsou k vyzvednutí v informační kanceláři BLANKA, kde se pastelkami vybarvené také odevzdávají. Každý si může vzít a odevzdat max 3 kusy omalovánek. Na zadní stranu omalovánky napište svoje jméno a věk a chcete-li, přidejte myšlenku k zadanému tématu. Z odevzdaných omalovánek bude uspořádána výstava.

Jak s malou mandalovou omalovánkou pracovat?

  • Využijte možnost vybrat si motiv omalovánky se zavřenýma očima. Všímejte si, co s vámi náhodný výběr dělá, jak se vyrovnáváte s vybraným motivem.
  • Vytvořte si podmínky pro nerušené vybarvování a nechte na sebe působit zadané téma. Možná si budete chtít poznamenat, co vás napadlo.
  • Dopřejte si 3x chvilku hravého relaxu s pastelkami. Nejde o výsledný obrázek, ale spíš o proces tvoření.

Projekt "Kdy jindy, když ne teď" je otevřen pro všechny účastníky zdarma. Nově máte možnost energii vloženou do jeho přípravy ocenit vhozením pár korun do POKLADNIČKY. Peníze budou použity na ceny do tipovací a účastnické soutěže, případně do přípravy dalších akcí pro blanenskou veřejnost.


Proč organizuji mandalové akce pro veřejnost? Protože mandaly mají zvláštní moc harmonizovat člověka způsobem, který zrovna potřebuje. Ne každý o tom ví. A tak přicházím s těmito projekty. Ukázat, že práce s mandalou může být i příjemná hra!

Více omalovánek pro domácí tvoření najdete na FB Mandaly v nás ve fotkách. Ať vás vybarvování baví!

#mandalyvnas #pracesmandalou #kdyjindykdyzneted